дивись.info

Базар Ідей, лекції з мотивації та SoftSkills: стартував молодіжний форум StudyDo

Базар Ідей, лекції з мотивації та SoftSkills: стартував молодіжний форум StudyDo
Фото: ЛОДА

Сьогодні у Тech StartUp School, що на вул. Колесси, 2 у Львові, стартував молодіжний форму StudyDo.

Дводенний форум для учнівської молоді, яка має високу мотивацію до участі у громадському житті організовує Львівський обласний учнівський парламент за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, інформує прес-служба ЛОДА.

Як зазначають організатори, програмою форуму передбачено різноманітні лекції у сферах мотивації та SoftSkills, а також на території проведення заходу відбуватиметься Базар Ідей, на якому будуть представлені громадські організації Львівщини. Учасники заходу матимуть можливість детальніше дізнатись про їх діяльність та долучитися до організації спільних проектів.

Першим гостем форуму став голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні тут неймовірна атмосфера, радий бути з вами – молодими, активними, впевненими, у такому мотиваційному середовищі. Зараз ви маєте великі можливості для саморозвитку, самореалізації. Тому не розмінюйтесь на дрібниці, і завжди пам’ятайте, що Україна – наша країна, в якій ви будете керувати і жити», – наголосив Олег Синютка.

У перший день учасники прослухають мотиваційні лекції: «Сучасна журналістика: виклики і загрози»,«Мрій, прагни, дій!» та «Почути себе», окрім цього, пройти тренінги на тему «Розвиток креативності», «Тайм-менеджмент» та «Робота на TV: критичне мислення», «SmallTalk». На завершення учасників чекає творчий вечір.

Вже другого дня на локації Soft Skiils молодь матиме можливість прослухати теми: «Критичне мислення» та «Емоційний інтелект»,«Хто такий волонтер і яку йому дати футболку?» та «Переговори».

Впродовж Форуму учасників також чекають хедлайнери: Діана Червінська, Олег Чучман, Реван Палюх. У блоці «Мотивація» учасники отримають натхнення від спікерів на теми: із «Кордони часу, або чому ми егоїсти», «Як досягти успіху в 16», «Успішний сімейний бізнес»

Зазначимо, проект став переможним на конкурсі молодіжних проектів та отримав фінансування з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.