дивись.info

Львівські студенти завітали до “зелених беретів” (фото)

Львівські студенти завітали до “зелених беретів” (фото)
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Понад 100 студентів кафедри військової підготовки Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету завітали до Кінологічного навчального центру, щоб на власні очі побачити, як живуть та служать прикордонники.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Військовослужбовці радо зустріли першокурсників. Аби краще освоїти військове ремесло, досвідчені прикордонники провели для юнаків практичні заняття з вогневої підготовки, топографії, тактичної медицинита захисту від зброї масового ураження. В ході занять молодь охоче спілкувалася з охоронцями кордону та цікавилися особливостями прикордонної служби. Також студентам продемонстрували сучасні зразки зброї та техніки, які перебувають на озброєнні у прикордонному відомстві.

Особливе захоплення у гостей викликав виступ кінологів зі службовими собаками. Усі присутні, затамувавши подих, спостерігали за чотирилапими прикордонниками, які з легкістю долали смугу перешкод, затримували порушників та виявляли зброю і наркотики.
В ході екскурсії юнаки та дівчата відвідали музей центру, де ознайомилися з експонатами, які є оригінальними та зі своєю історією.

Враження від відвідування навчального центру залишилися незабутніми, як у студентів, так і в прикордонників, адже “зелені берети” завжди були і є зацікавлені у такому спілкуванні з підростаючим поколінням, які є майбутнім нашої держави!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.