дивись.info

У Львові відбулися два чемпіонати з гирьового спорту

У Львові відбулися два чемпіонати з гирьового спорту
Фото ілюстративне

Команда Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» у загальнокомандній першості виборола четверте місце, а в своїй підгрупі серед територіальних організацій посіла друге місце, поступившись лише Харківській обласній організації.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Відтак, зазначається, що впродовж 3-5 квітня в палаці спорту “Динамо”, що на вул.Вітовсьського, 53, проводились одразу два масштабні змагання:

  • Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд територіальних організацій товариства
  • Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

Позмагатись за нагороди приїхали 186 учасників із 22 команд територіальних організацій та 11 команд вищих навчальних закладів.

У загальнокомандній першості Львівська обласна організація виборола 4 місце. В своїй підгрупі серед територіальних організацій посіла 2 місце, поступившись лише Харківській обласній організації.

Крім того, два колективи фізичної культури у змаганнях серед закладів вищої освіти МВС зуміли здобути такі місця:

– Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – 3 місце

– Львівський державний університет внутрішніх справ – 6 місце

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.