дивись.info

Як зростуть пенсії військових і силовиків

Як зростуть пенсії військових і силовиків

Пенсії військовослужбовців та представників силових органів зростуть удвічі внаслідок поетапного підвищення пенсійних виплат.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду, повідомляє Укрінформ.

«У той час, коли підвищення для всіх громадян України внаслідок пенсійної реформи становило в середньому близько 500 гривень, було прийнято рішення уряду на початку 2018 року про поетапне підвищення пенсій військовослужбовцям й іншим представникам силових органів. Причому це підвищення у першому етапі з 1 січня 2018 року в середньому становило 1500 гривень, з 1 січня 2019 – понад 750 гривень додатково, і з 1 січня 2020 року ще на понад 750 гривень. Таким чином, пенсійне забезпечення поетапне повинно збільшити пенсії наших силовиків удвічі», – зазначив Рева.

Водночас він зауважив, що про такі успіхи не можна сказати у питанні щодо підвищення пенсій цивільних осіб, «тому що можливості Пенсійного фонду не такі, як би нам хотілося».

«Але темпи зростання пенсій військовослужбовців значно вищі, ніж зростання пенсій цивільних осіб. Я розумію, що хотілося б більше, але більше можливо тільки тоді, коли є відповідні фінансові можливості. Уряд не страждає популізмом і всі свої дії корелює з тими можливостями державного бюджету і Пенсійного фонду, які є на сьогоднішній день», – заявив міністр.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.