дивись.info

Де на Львівщині найбільше незадоволені якістю медичних послуг — опитування

Де на Львівщині найбільше незадоволені якістю медичних послуг — опитування

Згідно з опитуванням проведеним управлінням статистики та ЛОДА 62% мешканців Львівщини задоволені якістю медичних послуг у закладах охорони здоров’я області. 

Про це під час апаратної наради у ЛОДА повідомила т.в.о директора департаменту економічної політики ЛОДА Марта Бухтіярова, передає кореспондент Дивись.info.

За її словами, на питання щодо того, як респонденти загалом оцінюють якість медичних послуг у закладах охорони здоров’я нашого регіону,  оцінку «відмінно» дав лише 1%, «добре» – 24%, «задовільно» – 62%, «незадовільно» – 13%.

«Що стосується незадовільної оцінки якості медпослуг у закладах охорони здоров’я, то найбільше незадоволених у Самборі, Дрогобицькому, Радехівському, Старосамбірсьому  та Стрийському районах.  Додам, що у Радехівському та Стрийському районах також незадоволені сімейними лікарями», – розповіла Марта Бухтіярова.

За результатами опитування, 71% мешканців задоволені вибором сімейного лікаря, втім є території, де кількість незадоволених більша ніж загалом по області.

«Більша частина мешканців Борислава Трускавця, Радехівського району вказали, що незадоволені. Особливо це стосується Борислава: 19,2% незадоволені своїм сімейним лікарем. З іншого боку у Дрогобичі 98% респондентів задоволені, у Жовківському районі – 88%, Мостиському та Перемишлянсьому районах – трішки більше 90%», – розповіла Марта Бухтіярова.

Додамо, що опитування проводилося у лютому-березні 2019 року у всіх районах Львівської області. Ним охоплено понад 7 тисяч респондентів.

Комплексне опитування мешканців Львівщини щодо якості життя проводили у лютому-березні ГУ Статистики у Львівській  області, департамент економічної  політики ЛОДА, департамент  охорони здоров’я ЛОДА, департамент  освіти і науки ЛОДА. Загалом опитано 7 055 респондентів. Дослідження охоплює усі райони, міста обласного значення та ОТГ Львівський області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.