дивись.info

Технологія за межами стандартів: у Львові відкриють R&D інкубатор

Технологія за межами стандартів: у Львові відкриють R&D інкубатор
Фото ілюстративне

SoftServe анонсує запуск у Львові R&D інкубатору.

У ЛМР повідомляють, що це інтенсивна технічна програма, яка покликана об’єднати студентів та розробників для роботи над спільними інноваційними проектами.

Відтак, інкубаційна програма триватиме 3 місяці. Упродовж цього часу студенти не лише працюватимуть над реальними проектами пліч-о-пліч з R&D-менторами SoftServe, але й зможуть щотижня відвідувати спеціально розроблені навчальні модулі технологічного та soft skill напрямку. Упродовж роботи в інкубаторі SoftServe виплачуватиме студентам стипендію у розмірі 200 $\міс. За підсумками програми кращі студенти отримають премії, а також запрошення на роботу у SoftServe.

«Програма R&D Incubator створена, щоб надати студентам можливість долучитися до розробки сучасних технологічних рішень, що виходять за межі стандартів. Ми очікуємо найактивніших людей, які готові плідно попрацювати на короткотривалому проекті і реалізувати те, що визначить розвиток індустрії на декілька наступних років», – розповідає директор Talent Acceleration Center у SoftServe Андрій Переймибіда.

Робота над проектами буде вестись під управлінням спеціалістів R&D відділів компанії. Процес розробки доповниться серією консультацій/воркшопів від провідних спеціалістів з усіх напрямків — від бізнес аналізу та фінансового планування власних продуктів до глобального маркетингу та просування. R&D Incubator передбачає часткову зайнятість, тож участь у програмі можна поєднувати з навчанням.

Наразі відкрито набір двох груп студентів, кожна з яких розрахована на 3−4 учасники. Вони працюватимуть над проектами із застосуванням штучного інтелекту та віртуальної реальності:

• Проект «Розпізнавання емоцій під час робочих нарад» базуватиметься на технології штучного інтелекту і полягатиме у розробці інтелектуальної системи, яка допомагає визначати емоції учасників під час зустрічі.

• Проект «VR Авто» із застосунком MR-окулярів Magic Leap покликаний перевести навігацію для авто з смартфону у поле зору водія. Така система не лише допомагатиме водієві у навігації, але й має виявляти та попереджати його про можливі небезпечні ситуації на дорозі.

Заявки на вступ до інкубатора приймаються до 25 квітня за посиланням. Взяти участь можуть студенти 1−5 курсів технічних спеціальностей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.