дивись.info

Чотирьом посадовцям лісогосподарських підприємств на Львівщині винесли вироки за розтрату

Чотирьом посадовцям лісогосподарських підприємств на Львівщині винесли вироки за розтрату

Скеровано три обвинувальні акти стосовно чотирьох осіб, які у період 2014 та 2017 років, будучи матеріально-відповідальними особами, умисно вчинили розтрату лісопродукції.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Так, 36-річний посадовець одного із комунальних лісогосподарських підприємств Яворівщини порушив умови договорів поставки лісоматеріалів, відповідно до яких передбачався перерахунок цьому підприємству грошових коштів (100% передоплати) за кожну партію товару (лісоматеріалів).

Чоловік достовірно знав, що суб’єктами господарювання не здійснено такої передоплати, проте все ж підписав товарно-транспортні накладні, які стали підставою для незаконної реалізації та фактичної видачі пиловника та будівельного лісу породи сосна.

За схожих обставин у травні 2016 року 27-річний лісничий цього ж комунального підприємства вчинив розтрату чужого майна (половника, будівельного лісу, балансів та техсировини породи сосна), яке було йому ввірене.

Також, прокуратурою задокументовано факт розтрати чужого майна (пиловника та будівельного лісу породи сосна) 51-річним лісником, який за попередньою змовою із 24-річним майстром лісу комунального лісогосподарського підприємства дозволили відпуск деревини без законних на те підстав.

З урахуванням того, що кожен із правопорушників визнав свою вину, процесуальними керівниками місцевої прокуратури укладено з ними угоди про визнання винуватості, які разом з обвинувальними актами скеровано до суду.

Цьогоріч у січні, лютому та березні судом затверджено ці угоди та ухвалено обвинувальні вироки, відповідно до яких фігурантам призначено покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

Крім цього, службовців на рік позбавили права обіймати відповідні посади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.