дивись.info

Стало відомо, хто очолить митницю та податкову

Стало відомо, хто очолить митницю та податкову

Перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов за результатами конкурсу обійме посаду глави Державної митної служби.

Про це пише Економічна правда.

За цими даними, податкову очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов, а його заступником стане Євген Бамбизов, який зараз обіймає посаду заступника глави ДФС із приставкою “в.о.”.

Як повідомило міністерство фінансів, на крісло очільника ДПС претендували 5 кандидатів, ДМС – 6.

У ході другого етапу конкурсу вони складали тести на знання законодавства та розв’язували ситуаційні завдання, першим етапом був іспит на володіння іноземною мовою.

За результатом оцінки робіт Комісією з питань вищого корпусу державної служби, у завершальному, третьому етапі конкурсу братимуть участь, окрім Верланова – виконавчий директор ТОВ “Стандарт-аудит” Дмитро Олексієнко та заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

Конкуренти Нефьодова – проректор Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш і керівник ГО “Центр розвитку цифрової економіки” Андрій Саварець.

Останній етап відбору – співбесіда – розпочнеться 23 квітня о 10:00. За співбесідою можна буде спостерігати у прямому ефірі.

Цього ж дня будуть підбиті підсумки, і конкурсна комісія рекомендуватиме уряду переможців для призначення на посади керівників ДПС та ДМС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.