дивись.info

Суддя зі Львова звернулася до ВСП через розголошення військовим прокурором домашньої адреси

Суддя зі Львова звернулася до ВСП через розголошення військовим прокурором домашньої адреси

Суддя Шевченківського районного суду Львова Олександра Баєва відправила скаргу в ВСП з проханням покарати військового прокурора за розголошення особистих даних.

Про це пише 368.media, посилаючись на повідомлення ВСП.

Суддя Баєва, яка є дружиною голови ДБР Романа Труби, повідомила про втручання у правосуддя. У квітні в інтернет-виданні «Цензор.НЕТ» вийшла стаття про тіндер-скандал з чоловіком заступника голови ДБР Ольги Варченко з прикріпленою фотографією копії листа. У статті зазначено, що в даному інциденті Трубу визнали потерпілим. На його думку, секс-скандал був спланований головним військовим прокурором Анатолій Матіос.

Крім того, «Цензор.НЕТ» повідомив про погрози, які надходили голові ДБР і його дружині. Зокрема у вересні минулого року суддя Шевченківського районного суду Львова Олександра Баєва звернулася до Вищої ради юстиції та ГПУ з повідомленням про втручання в її діяльність як судді. Жінка уточнила, що на її мобільний телефон через додаток Viber почали надходити текстові повідомлення з погрозами і вимогами вплинути на її чоловіка з метою здійснення ним певних дій, пов’язаних з його професійною діяльністю, а саме: призначити осіб на відповідні посади.

Після цього дружина глави ДБР отримала лист-запрошення до військової прокуратури, де її просили дати свідчення щодо погроз. Баєвій пропонували ознайомитися з матеріалами слідства щодо ймовірних авторів погроз. Баєва зі зверненням ознайомилася, але свідчити відмовилася.

За словами судді, відправлений прокурором лист мав підпис і її особисту адресу. Співробітник суду акцентує, що дана інформація є конфіденційною і може оголошуватися лише за згодою фізособи. У зв’язку з цим Баєва просить ВСП залучити прокурора до дисциплінарної відповідальності за розголошення особистих даних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.