дивись.info

У Нацакадемії сухопутних військ вручили державні відзнаки військовослужбовцям

У Нацакадемії сухопутних військ вручили державні відзнаки військовослужбовцям

Державні відзнаки військовослужбовцям вручили в Національній академії сухопутних військ.

Під час ранкового шикування особового складу Національної академії начальник військового вишу генерал-лейтенант Павло Ткачук у понеділок, 15 квітня, вручив державні відзнаки «За Участь в антитерористичній операції» та  «За сумлінну службу» військовослужбовцям навчального закладу.

Також він вручив погони офіцерам, яким було присвоєно чергові військові звання.

Опісля було відзначено найкращих спортсменів, зокрема вручено кубки, грамоти та медалі за участь у змаганнях різного рівня.

Так, курсанти Національної академії активно та гідно представили свою альма-матер на змаганнях серед вишів Львівської області. У змаганнях зі спортивного орієнтування команда академії виборола І місце. Чемпіонами стали курсанти Володимир Янков, Тетяна Токар, Сергій Рузак та Юрій Скипка. Призерами Універсіади стали курсанти Євген Бігун, Тетяна Самотей, Денис Трач, Альона Русанова, Катерина Куцька.

У змаганнях з вільної боротьби призерами стали Андрій Сікорський, Артем Вітюк, Владислав Чугуєнко, Андрій Убогий, Ігор Атаманюк. Збірні команди хлопців та дівчат Національної академії з волейболу в ІІ турі здобули чергові перемоги.

Також військовослужбовці Академії посіли призові місця у Львівському напівмарафоні. Зокрема, молодший сержант Володимир Йовик та курсант Тарас Сало у своїх вікових категоріях здобули 2 та 3 місця відповідно. А на чемпіонаті Львівської області з жиму лежачи курсанти Артем Шишко та Андрій Дорота завоювали 1 та 3 місця відповідно.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.