дивись.info

У Вербну неділю львів’ян запрошують на концерт-містерію «Страсті Христові»

У Вербну неділю львів’ян запрошують на концерт-містерію «Страсті Христові»
Фото: прес-служба ЛМР

У Вербну неділю, 21 квітня, львів’ян та гостей міста запрошують на великопісний концерт-містерію «Страсті Христові», яку традиційно проводять у Львові напередодні Великодня.

У ЛМР повідомяють, що містерія відбудеться у Храмі святих Володимира і Ольги УГКЦ (вул. В. Симоненка, 5).

Додамо, що початок концерту о 19.00 год.

«Уже традиційно ми маємо таку нагоду увійти в Страсний тиждень, насолоджуючись музикою. Музикою, що переплітається з текстами Святого Писання, які оспівують страждання Христові. Щорічно ця подія відбувається в різних локаціях нашого міста. Цим ми хочемо донести, що музика є поліконфесійною, що вона не є власністю однієї з конфесій, але передає значно глибший досвід. Слухаючи музику, слухаючи тексти, роздумуючи над Страстями Господніми, ми справді готуємо себе, щоб гідно і достойно пройти цей Страсний тиждень і побачити Христове Воскресіння. Тому якщо є така можливість, то варто нею скористатися, особливо, коли ми говоримо про час Вербної неділі як час виборів. Це ще й добра нагода подумати: «Кого обрав я?» — «Я обрав іти за Христом, який через муки і страждання веде мене до Воскресіння».

Тож закликаю прийти на концерт-містерію і побути в тиші молитви та насолоджуючись музикою, доторкнутися до чогось вічного, значущого. І нехай у цьому нам допоможе Господь», — зазначив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

До слова, концерт відбудеться за участю Камерного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Мирона Юсиповича.

«Львів є багатий своєю християнською традицією. Уже всьоме в нашому місті традиційно у Вербну неділю відбудеться великопісний концерт-містерія „Страсті Христові“. Це дійство єднає, адже в підготуванні концерту спільно з нами беруть участь і громада парафії, і духовенство, і творчі колективи, які наповнюють храм музикою. Ми запрошуємо усіх львів’ян та гостей міста, аби вкотре разом духовно пережити передвеликодню містерію та підготуватися до зустрічі Христового Воскресіння», — розповів в. о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Петро Залуга.

Додамо, що торік концерт-містерія «Страсті Христові» відбувся у храмі Всіх Святих Українського народу УГКЦ. (вул. С. Петлюри, 32).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.