дивись.info

Міністр оборони на Львівщині підтримав ідею розкриття державного оборонного замовлення

Міністр оборони на Львівщині підтримав ідею розкриття державного оборонного замовлення

За словами Степана Полторака, оборонне замовлення України має бути публічним та прозорим, але для цього потрібні законодавчі зміни.

Про це міністр оборони розповів під час відвідин навчального полігону у Старичах на Львівщині, – передає кореспондент Дивись.info.

«Дуже часто я чув питання щодо необхідності максимально розкрити державне оборонне замовлення. Я є прихильником того, аби державне оборонне замовлення було максимально прозорим, відкритим і тут треба, аби Верховна Рада прийняла відповідні зміни до закону, – пояснив Полторак. – Це дасть можливість нам відкрити державне оборонне замовлення, бо зараз у законі прописано, що вся техніка військового призначення має входити у державне оборонне замовлення, навіть якщо мова йде про автомобіль чи автобус для армії. І я прихильник того, аби у питаннях, які не складають державну таємницю, оборонне замовлення було відкритим, аби суспільство могло бачити, яку техніку ми купуємо, як, за якою ціною. Це змінить багато-багато питань».

Міністр також розповів, що вже сьогодні українське Міноборони веде перемовини з партнерами зі США та інших країн щодо закупки засобів протиповітряної оборони, протитанкових засобів, засобів спостереження та радіоелектронної боротьби.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.