дивись.info

На вулиці Рудненській збудують дві житлові багатоповерхівки

На вулиці Рудненській збудують дві житлові багатоповерхівки

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив спорудження на вулиці  Рудненській житлового кварталу з садочком та підземним паркінгом.

Зокрема, виконком затвердив ТзДВ «Львівське спеціалізоване автотранспортне підприємство 1302» містобудівні умови на будівництво кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, дошкільним навчальним закладом, підземними і наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Рудненській, 8, будинки № 9, 10 на генплані (3-я черга будівництва).

Площа земельної ділянки складає 0,4928 га. Вона призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-4 – зона багатоквартирної житлової забудови (9-16 поверхів) відповідно до рішення виконавчого комітету.

Максимальний відсоток забудови ділянки – 25%, гранична висота – 43,50 м.

У рішенні також зазначено, що при необхідності гранична висота будівель має бути узгоджена з Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.