дивись.info

Грубих порушень публічного порядку на Львівщині правоохоронці не виявили

Грубих порушень публічного порядку на Львівщині правоохоронці не виявили

Загалом 21 квітня до поліції надійшло 45 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Відомості про повідомлення внесені до Журналу єдиного обліку, проводились перевірки, про це інформує прес-служба поліції Львівської області.

Зокрема, громадяни повідомляли про спроби проголосувати без паспорта громадянина України чи пред’явивши закордонний паспорт та пов’язані з цим сварки з членами виборчих комісій, відсутність штампів на виборчих бюлетенях,  незаконної, на думку заявників, агітації «за» чи «проти» одного з кандидатів на посаду Президента України, спробу виборця проголосувати повторно, фотографування, псування бюлетенів та спроби винести бюлетені за межі виборчої дільниці та інші.

Такі повідомлення поліцейські перевіряли у всіх районах Львова, у місті Червоноград, а також у  Кам’янка-Бузькому, Турківському, Стрийському, Дрогобицькому, Самбірському, Старосамбірському, Золочівському, Перемишлянському, Сколівському, Миколаївському та Жовківському районах Львівської області.

В одному з повідомлень йшлось про те, що у Пустомитівському районі на одній з виборчих дільниць у заявника було викрадено гаманець з грошима та документами – за цим фактом вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Інформація про усі повідомлення внесена у Журнал єдиного обліку, поліцейські проводять перевірки, за результатами яких, у випадку підтвердження інформації, будуть прийматись рішення про правову кваліфікацію.

Наразі правоохоронці продовжують працювати у посиленому режимі, також продовжує роботу координаційний штаб, створений для належного управління нарядами поліції та моніторингу ситуації на місцях.

Далі поліцейські забезпечуватимуть охорону окружних виборчих комісій та дільничних виборчих комісій до завершення підрахунку голосів. Одним з найважливіших завдань для поліції є збереження та перевезення виборчих бюлетенів та протоколів до окружних виборчих комісій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.