дивись.info

Філарет побажав Зеленському сил у боротьбі зі злом, що «роками роз’їдає державу»

Філарет побажав Зеленському сил у боротьбі зі злом, що «роками роз’їдає державу»

Святійший Патріарх Філарет привітав Володимира Зеленського з перемогою у президентських виборчих перегонах. 

Про це Філарет написав у Facebook.

«Хочу щиро привітати Вас із перемогою та висловити сподівання, що Ви будете свідомі довіри нашого народу та продовжите державницький, проєвропейський і євроатлантичний курс України. Згадані цінності українці не один раз боронили на Майдані, захищають вони їх і на війні з російським агресором», – йдеться у дописі.

За словами Патріарха, український народ на президентських виборах продемонстрував високі стандарти демократії.

Філарет зазначив, що вибори відбулися в нелегкий час, коли продовжується російська агресіяпроти України. Тому, за його словами, зараз українцям надзвичайно потрібна єдність і національна консолідація.

«Переважна більшість наших співгромадян віддала голоси за Вас, бо прагнула миру та більш рішучої боротьби з корупцією. Корупція – страшна біда, яка роками роз’їдає нашу державу, підриває довіру не лише власних громадян, але й міжнародних партнерів. Сподіваюся, що Ви матимете сили кардинально змінити ситуацію та розпочнете реальну боротьбу з цим злом», – акцентував Патріарх.

Він підкреслив, що консолідація всіх проукраїнських і державницьких сил в ім’я кращого майбутнього України, кожної людини – стане першим завданням на посаді президента.

«І Церква та я, як Патріарх, готовий допомагати Вам у цьому», – підкреслив Владика.

За даними Центральної виборчої комісії при опрацюванні 99,3% електронних протоколів лідирує Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,23% виборців. За Петра Порошенка проголосували 24,44% виборців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.