дивись.info

Льодова Арена у Новояворівську відзначила своє 10-річчя

Льодова Арена у Новояворівську відзначила своє 10-річчя

У вівторок, 23 квітня, на Льодовій арені у місті Новояворівськ  відбулись урочистості  з нагоди 10-річчя Льодової Арени та нагородження чемпіонів  та  призерів за підсумками хокейного сезону 2018-2019 рр.

У ЛОДА повідомляють, що в межах заходу привітали команду ХК «Галицькі леви» за підсумками хокейного сезону 2018-2019 рр. та пригадали основні їхні здобутки.

Додамо, що хокейний клуб «Галицькі Леви» представляв Львівщину в чемпіонаті України та на міжнародній арені в сезоні 2018-2019 рр. Також команда здобула звання: чемпіонів  України серед юнаків 2004 р.н. U 15 та Карпатської молодіжної хокейної ліги у категорії U-19, срібних призерів Карпатської молодіжної хокейної ліги у категорії U-15 і фіналістів чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. U-12.

Нагадаємо, що Льодова Арена міста Новояворівська – це перша в області крита льодова спортивна споруда, яка була урочисто відкрита 2009 році. Містить у своєму комплексі стандартний хокейний майданчик (26х56 метрів), спортивний зал, відповідні приміщення для аматорів та спортсменів, трибуни на 600 місць.

Це основний тренувальний та змагальний осередок як для хокеїстів, так і фігуристів і є потужною базою провадження фізкультурно-оздоровчої роботи для мешканців Львова, Яворівського та сусідніх районів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.