дивись.info

На Львівщині СБУ перевіряє провокаційне інтернет-опитування щодо створення окремої держави

На Львівщині СБУ перевіряє провокаційне інтернет-опитування щодо створення окремої держави

Управління Служби безпеки України у Львівській області проводить перевірку за фактом поширення в мережі Інтернет провокаційного «опитування».

Про це повідомляє прес-служба Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Відомо, що в опитуванні йдеться про «перспективи регіону» на кшталт «окремої незалежної держави» чи «приєднання до іншої держави».

Відтак, відповідно до попередніх експертних висновків вказане «опитування» містить окремі ознаки складу злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України. Зокрема, це публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Наразі СБУ вживає заходів для встановлення усіх причетних до організації вказаної провокації та притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Відтак, з урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, у т.ч. спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, СБУ закликає мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного «опитування», який є очевидним елементом ворожої пропаганди.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.