дивись.info

У Львові відбудеться молодіжно-сімейний фестиваль «Lviv Family Day»

У Львові відбудеться молодіжно-сімейний фестиваль «Lviv Family Day»
Фото ілюстративне

Молодіжно-сімейний фестиваль «Lviv Family Day», до якого залучать провідних українських виконавців, місцеві фольклорні колективи, видатних громадських і мистецьких діячів, відбудеться у Львові 1 червня.

У ЛМР повідомляють, що дійство відбуватиметься на площі біля пам’ятника Іванові Франку та в парку ім. Івана Франка з 13:00 до 22:00 год.

Основне завдання «Lviv Family Day» — створити альтернативне, моральне та духовно правильне середовище для спілкування та відпочинку сімей і молоді, а також для популяризації та укріплення традиційних сімейних цінностей, зміцнення родинних відносин між батьками та дітьми.

Програма фестивалю включає різноманітні заходи: спортивні забави для дітей і підлітків, тематичні тренінги, спортивні сімейні естафети, атракціони для дітей, ярмаркову, харчову та відпочинкову зони й великий святковий концерт.

Відомо, що під час фестивалю планують встановити Національний рекорд України — утворити найбільшу живу карту України із сімей (понад 1200 осіб).

«Lviv Family Day» проводять за підтримки архієпископа й митрополита Львівського Кир Ігоря Возьняка, який надав своє благословення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.