дивись.info

Львів’яни заплатять за підведення комунікацій до ділянки для фірми, де працював заступник Садового

Львів’яни заплатять за підведення комунікацій до ділянки для фірми, де працював заступник Садового

Депутати Львівської міської ради погодили надання ЛКП «Львівсвітло» земельної ділянки площею 0,25 га на вул. Північній у промисловій зоні «Сигнівка» для встановлення трансформаторної підстанції.

Земельна ділянка межує з іншою ділянкою, площею 15 га, яку у лютому на аукціоні придбало за 85,5 млн. грн ТзОВ «Дунапак Пекеджінг Ленд» під власне виробництво. На цій ділянці компанія планує здійснювати виробництво і створити 300 нових робочих місць. Втім, з компанією – засновницею цієї структури свого часу був пов’язаний теперішній заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків. Зокрема він працював комерційним та виконавчим директором у ТзОВ «Дунапак-Україна».

Ухвалою передбачено, що комунікації до ділянки будуть підведені коштом міста.

Такий підхід викликав запитання у частини депутатів.

«Ми хочемо за міські кошти провести туди комунікації. Чому перед тим, як продавати цю ділянку не провели туди комунікації, тоді б ділянка коштувала дорожче і за проведення комунікацій заплатив би інвестор», – обурився депутат Андрій Карбовник.

Своєю чергою міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що місто має ще й подякувати компанії, яка придбала ділянку за «космічну суму» – 85,5 млн грн.

«Інвестор пішов сюди, до Львова. І тут є велика заслуга Геннадія Васьківа, який раніше працював у компанії «Дунапак». Він надав імпульс, привів його до нас. Якщо ми не проведемо комунікації, тоді ті кошти, за які вони купили ділянку, доведеться повернути і вибачитися. У цілому світі, коли йде продаж за такою ціною, земля продається вже з підведеними комунікаціями. Це такі ринкові умови у світі», – заявив міський голова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.