дивись.info

Садовому дозволили найняти ще одного заступника

Садовому дозволили найняти ще одного заступника

Депутати Львівської міської ради погодили зміни у структурі виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, передає кореспондент Дивись.info.

До цього часу в міського голови було чотири заступники, при цьому один з них, Геннадій Васьків, курував відразу два напрямки – фінансово-економічні питання та питання містобудування.

Згідно з проголосованими депутатами змінами у штаті ЛМР зявилася посада заступника міського голови з питань безпеки міста.

Як пояснила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, таке рішення покликане «розвантажити» Сергія Бабака, який є заступником мера з питань ЖКГ.

«Ми розуміємо, яке величезне навантаження йде на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. Зараз під його керівництвом є управління інженерного господарства, управління житлового господарства, всі шість районних адміністрацій і ще додатково ряд управлінь. Відповідно, пропонуємо запровадити посаду заступника міського голови з питань безпеки міста. У його підпорядкуванні буде знаходитися департамент з питань поводження з ТПВ, управління безпеки міста та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення», – пояснила директорка департаменту.

Відтепер, заступнику мера з питань ЖКГ підпорядковуватимуться лише  департамент житлового господарства (управління житлового господарства, управління інженерного господарства, управління транспорту, управління капітального будівництва) та шість районних адміністрацій Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.