дивись.info

Школи Львова долучаються до проекту «Булінг STOPS Тут»

Школи Львова долучаються до проекту «Булінг STOPS Тут»

У проекті «Булінг STOPS Tyт» взяли участь ще вісім львівських шкіл.

У ЛМР повідомляють, що загалом з кінця лютого цього року вже 21 школа міста взяла участь у проекті «Булінг STOPS Tyт».

Додамо, що цей проект є складовою виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», яку затвердила сесія Львівської міської ради.

Тож тепер ще 8 шкіл міста взяли участь у проекті «Булінг Stops Tyт»:

  • 4 квітня — СЗШ № 78. Управлінням персоналом Львівської міської ради спільно з учнями СЗШ № 23 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
  • 16 квітня — СЗШ № 81. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 78 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
  • 17 квітня — Ліцей № 57 імені Короля Данила м. Львова. Управлінням «Служба у справах дітей» спільно з учнями СЗШ № 81 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
  • 18 квітня — СЗШ № 97. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 57 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.
  • 23 квітня Ліцей № 94 м. Львова. Управлінням «Служба у справах дітей» спільно з учнями СЗШ № 79 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
  • 24 квітня — СЗШ № 91. Головним територіальним управлінням юстиції у Л/о, спільно з учнями Ліцею № 94 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.