дивись.info

ЗНО з математики стане обов’язковим для усіх випускників

ЗНО з математики стане обов’язковим для усіх випускників

З 2021 року для випускників шкіл буде запроваджено дворівневе ЗНО з української мови та математики.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, передає Укрінформ.

«Ми запровадимо з 2021 року дворівневий іспит з української мови, це буде базовий рівень українська мова як державна, і поглиблене вивчення — українська мова та література. З 2021 року ми плануємо запровадити обов’язковий іспит з математики для усіх випускників. Це означає, що випускники 9 класів цього року будуть уже готуватися до такого іспиту.

Як логіка: перш за все базові навички з математики необхідні кожній людині — вони розвивають логічне і абстрактне мислення. Крім того, ми бачимо, як усі країни, які хочуть посилити свій інноваційний потенціал, вводять обов’язковий іспит з математики. Цей іспит буде дворівневий, тобто можуть обрати: гуманітарії — перший рівень, для тих, хто вступає в технічні виші на технічні спеціальності — поглиблений рівень математики. Історія України та англійська мова будуть на вибір», – пояснила Гриневич.

Таким чином обов’язковим ЗНО в 2021 році стануть українська мова та література — 2-рівневий іспит, математика — 2 рівні складності, історія України або іноземна мова на вибір і додатковий предмет за вибором учня.

ЗНО пройде з 21 травня по 13 червня. З 14 по 25 червня – оголошення результатів. Додаткова сесія ЗНО з 26 червня по 12 липня. ЗНО проводитиметься з 11 предметів.

Нагадаємо, що цьогоріч на ЗНО зареєструвалося понад 354 тисячі особи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.