дивись.info

На Львівщині у пункті пропуску «Краківець – Корчова» створять нову інфраструктуру

На Львівщині у пункті пропуску «Краківець – Корчова» створять нову інфраструктуру
Фото: ДФС Львівщини

У пункті пропуску «Краківець – Корчова» обговорили створення тимчасової інфраструктури.

25.04.2019, у пункті пропуску «Краківець – Корчова» на її українській стороні відбулась робоча зустріч експертів митних та прикордонних служб України та Польщі.

Про це повідомляє ДФС у Львівській області.

Учасники зустрічі обговорили створення тимчасової інфраструктури для оформлення легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску «Краківець – Корчова».

Начальник Львівської митниці ДФС проінформував присутніх про проект створення тимчасової дороги від точки з’єднання автомобільних доріг М10/А4 вздовж кордону за межами будівельного майданчика будівництва ділянки для оформлення легкового автотранспорту і автобусів в пункті пропуску «Краківець» в існуючий пункту пропуску. Зазначив, що на сьогодні українською стороною розроблено схему генплану, виконана геодезична зйомка, виготовляються окремі креслення та кошториси, розпочато підготовчі роботи на об’єкті.

Термін будівництва – 3 місяці з початку фінансування.

Також польським експертам запропонували на період будівництва ділянки узгодити характер транспортних перевезень, розділивши рух легкового автотранспорту і автобусів.

Питання розмежування руху легкового автотранспорту і автобусів на період будівництва ділянки буде додатково опрацьовано і розглянуто на наступній зустрічі у травні цього року.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.