дивись.info

У Львові три трамвайні маршрути змінять схеми руху

У Львові три трамвайні маршрути змінять схеми руху

З 13-го травня у Львові у рамках реалізації стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс» задля вивчення пасажиропотоків за новими сполученнями та через реконструкцію трамвайної колії на Двірцевій, у Львові змінять напрямки руху деяких  трамвайних маршрутів.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР, передає 032.ua.

Так, з 13 травня вступає в дію нова схема маршрутів для трамваїв № 1, 9 та 7. А саме:

Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме за схемою — «Залізничний вокзал — вул. Бандери — вул. Дорошенка — Погулянка», та у зворотному напрямку;

Трамвайний маршрут № 9 курсуватиме за схемою — «Залізничний Вокзал — вул. Вітовського — вул. Франка — вул. Хмельницького — вул. Замарстинівська — вул. Торф’яна.

Трамвайний маршрут № 7 за схемою — «вул. Татарбунарська — вул. Шевченка — вул. Підвальна — вул. Личаківська — вул. Пасічна», та у зворотному напрямку.

Крім того, оскільки з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину пл. Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесуть до «ТРЦ Скриня».

«Через ремонт вул. Замарстинівської трамвайний маршрут № 9 поки не має змоги курсувати до вул. Торф’яної, а буде курсувати до вул. Миколайчука. Відповідно він повністю дублюватиме трамвайний маршрут № 5. Відтак, з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.