дивись.info

У Парижі сьогодні сталися сутички

У Парижі сьогодні сталися сутички

Під час першотравневої демонстрації в Парижі сталися сутички між представниками радикального антикапіталістичного «Чорного блоку» та правоохоронцями. Демонстранти кидали пляшки у поліцію, а останні відповіли сльозогінним газом.

Про це повідомляє Громадське.

У першотравневій демонстрації в столиці Франції беруть участь десятки тисяч людей, зокрема представники профспілок, «жовті жилети» та радикальні активісти «Чорного блоку».

На бульварі Монпарнас декілька сотень «антикапіталістів» почали кидати пляшки у бік правоохоронців, а також палити автомобілі, а силовики у відповідь застосували сльозогінний газ і гумові кулі.

Напередодні 1 травня французькі правоохоронці вжили екстраординарних заходів безпеки по всій країні і особливо в Парижі, куди направили 7,4 тисячі правоохоронців, які мали зайняти «надзвичайно тверду» позицію у відповідь на можливе насильство з боку протестувальників.

Натомість «жовті жилети» планували зробити 1 травня кульмінацією своїх протестів, а деякі агітатори у соцмережах обіцяли перетворити Париж на «столицю безладів».

За інформацією Euronews, правоохоронці вже затримали 165 протестувальників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.