дивись.info

Супрун подала позов проти журналіста «1+1»

Супрун подала позов проти журналіста «1+1»
Фото з відкритих джерел

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун подала судовий позов проти журналіста телеканалу “1+1” Олександра Дубінського про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це очільниця МОЗ повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Минулого тижня мене звинуватили в тому, що “під виглядом реформ” я займаюся розкраданням і відмиванням бюджетних коштів. Автор цих матеріалів Олександр Дубінський… Щойно зареєстрували позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації в Солом’янському суді”, – написала вона.

За словами Супрун, матеріали Дубинського – це той жанр фейків, що не містить справжніх доказів чи документів, перекручує цифри та містить багато необґрунтованої брехні.

“У своїх матеріалах стосовно мене та міністерства Олександр видає свої судження за факти або створює навколо реальних подій брехливий контекст. Свою брехню він підкріплює або фейковими документами без деталей і коректного посилання на нормативні акти, або документами, які не підкріплюють суть озвучених звинувачень. Кожен з матеріалів – хрестоматійний приклад інструментів пропаганди та маніпуляцій”, – наголосила Супрун.

При цьому вона зазначила, що на Дубінського щонайменше чотири рази подавали позови до суду, і усі справи стосуються спростування недостовірної інформації, надання доказів та захисту ділової репутації.

Глава МОЗ додала, що після оприлюднення Дубінським неправдивої інформації щодо неї отримала багато повідомлень і коментарів про необхідність подавати в суд також.

“Вирішила протестувати такий інструмент захисту правди, оскільки, як ми бачимо, від спростування фейків – тенденція щодо їхньої появи не зменшується… Триматиму в курсі щодо перебігу справи”, – пообіцяла Супрун.

Нагадаємо, що на початку травня Дубинський на своєму сайті оприлюднив інформацію про розкрадання 20 млн гривень, виділених на підготовку і підвищення кваліфікації медперсоналу, через громадську організацію “Захист патріотів”, яку очолює чоловік Уляни Супрун. МОЗ спростувало цю інформацію і заявило, що вона не підтверджена справжніми документами.

Організація “Захист патріотів” була створена Супрун у 2014 році, вона проводить заняття з тактичної медицини і забезпечує українських бійців поліпшеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.