У Львові відзначили День пам’яті та примирення (фото)

IMG_0460

Сьогодні, 8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення у Львові на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» відбулися скорботні заходи, в яких взяли участь керівники міста та області.

Сьогодні, 8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення у Львові, на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» відбулися скорботні заходи, в яких взяли участь керівники міста та області.

До пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» представники влади, дипломатичного корпусу, громадськості поклали квіти та запалили лампадки. Опісля священики провели чин екуменічної панахиди.

Додамо, День пам’яті та примирення – пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: