дивись.info

Розбите яйце та плювок в обличчя: як у Львові пройшли заходи до 9 травня (фоторепортаж) 

Розбите яйце та плювок в обличчя: як у Львові пройшли заходи до 9 травня (фоторепортаж) 

Грубих порушень публічного порядку не було.

У Львові заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли спокійно, передає ІА Дивись.info.

З 10:00 на Марсове поле, де поховані військові, які загинули під час визволення Львова, прибуло близько 40 представників Львівської міської організації ветеранів Великої Вітчизняної війни, які після покладання квітів вирушили до Пагорба слави на вулиці Пасічній.

Грубих порушень публічного порядку не було. Стався лише випадок на Марсовому полі, коли 34-річний львів’янин кинув яйце на гранітний орден. На нього склали протокол за дрібне хуліганство.

фото: ІА Дивись.info

Також на Пагорбі слави відомій активістці, що відстоює проросійські погляди, керівниці львівської обласної організації «Опозиційної платформи — За життя» Інні Іваночко плюнули в обличчя та з лайкою вигнали з Пагорба Слави.

Периметром, де проходило покладання квітів, несли службу загалом близько 300 правоохоронців. Загалом сьогодні у Львові, за даними ГУ Нацполіції області, в охороні громадського порядку задіяно близько 700 працівників поліції. Наразі всі заходи завершено, інцидентів і порушень громадського порядку не зафіксовано.

Вічний вогонь на Пагорбі слави не запалювався.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шумак Юра
У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo