дивись.info

Вічні та геніальні: у Львові подружжя митців представило проект про легендарних художників (фото)

Вічні та геніальні: у Львові подружжя митців представило проект про легендарних художників (фото)

Відомі львівські митці — подружжя Віктор та Наталка Проданчуки представили у Львові виставку «Вічні та геніальні: Портрети геніальних і відомих на весь світ художників».

Про це повідомляє ІА Дивись.info.

Зазначимо, що експозиція представлена із 15 робіт, що знаходяться всередині скляної конструкції. Щодня з 18 до 19 год. львів’яни та гості міста можуть оглянути виставку зі середини та поспілкуватись з авторами робіт.

Відтак, у проекті представлені портрети та скульптури всесвітньовідомих художників, творчість яких надихає подружжя на створення власних робіт. Організатори виставки повідомляють, що зміст та концепція портретів — це внутрішній психологічний образ-стан душі, творчий прорив з використанням елементів творів портретованих художників.

Подружжя пояснює, що, для того, аби зробити один витвір, потрібен час, натхнення, а також відчуття.

«Вічні, бо цих людей вже немає, а це одні із найвідоміших художників світу: Пікассо, Ван Гог, тощо. Моя ідея була — психологічний портрет. Я читав, дивився фільми, аналізував як художник жив у побуті, які у нього були емоційні стани, і тільки після того приступав до роботи», – розповідає митець Віктор Проданчук.

митець Віктор Проданчук

«Серія нових творів Віктора Проданчука ламає стереотипні уявлення поняттєвої сфери традицій і новаторства», – пояснює куратор проекту Оксана Кулик.

Наступною метою у подружжя є створення української версії виставки, де будуть представлені портрети відомих вітчизняних митців.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.