дивись.info

Хочеш насмішити Всевишнього – розказуй про свої плани, – Матіос про можливість своєї відставки

Хочеш насмішити Всевишнього – розказуй про свої плани, – Матіос про можливість своєї відставки
Фото Микити Печеника.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що виконуватиме свою військову присягу так, як це написано у законі.

Про це він сказав під час свого візиту на Львівщину, коментуючи можливість своєї відставки у зв’язку з обранням президентом Володимира Зеленського.

«Хочеш насмішити Всевишнього – розказуй про свої плани. На все воля Божа, тому як буде, так буде. Я військовий, служу своїй державі. Мої колеги служать своїй державі під військовою присягою. І ми будемо цю військову присягу виконувати так, як це написано у законі. Держава має інституції. Ми повинні виконувати державницькі функції, забезпечувати функціонування держави і ми це будемо робити», – сказав Анатолій Матіос.

Крім того, він зазначив, що давно знайомий з новообраним президентом Володимиром Зеленським, але ні під час передвиборної кампанії, ні по її завершенню з ним не зустрічався.

«Так я зустрічався із Зеленським. Мало того, добре з ним знайомий, але після виборів і у процесі передвиборної кампанії я його не бачив. Якщо він викличе головного військового прокурора як верховнокомандувач я, як людина військова, повинен прийти і зробити відповідну доповідь. Ми повинні поважати усі державні інституції. Президенство – це державний символ непорушності і цілісності нашої держави», – резюмував головний військовий прокурор.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.