дивись.info

Штучний інтелект створив «ідеальну пісню» для Євробачення із композицій учасників

Штучний інтелект створив «ідеальну пісню» для Євробачення із композицій учасників

В Ізраїлі представили пісню Blue Jeans & Bloody Tears. Її створили за допомогою штучного інтелекту, який проаналізував і зібрав воєдино фрагменти мелодій і текстів сотень пісень учасників конкурсу “Євробачення” різних років.

Про це повідомляє видання CTech, інформує Еспресо.TV

Пісню назвали неофіційним гімном “Євробачення”. Її виконують дуетом комп’ютерний синтезатор мови і людина. Для створення Blue Jeans & Bloody Tears використовували систему машинного навчання.

Вона складалася з двох елементів: інструменту аналізу мелодії, який розробили в американській технологічній компанії Oracle, і алгоритму аналізу текстів. Його придумав ізраїльський поет і програміст Еран Хадас.

Керівник проекту, ізраїльтянин Німрод Шапіра сказав, що ідея дослідити творчість людей за допомогою штучного інтелекту з’явилася після перемоги Ізраїлю на “Євробаченні” в 2018 році.

Чоловічу партію у пісні виконує співак Ізхара Коен, який приніс Ізраїлю перемогу на музичному конкурсі в 1978 році.

Шапіра назвав музичний твір дуетом, в якому співають про розчарування в любові. Blue Jeans & Bloody Tears, за його словами, на 100% підходить для “Євробачення” і всього, що конкурс собою уособлює.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.