дивись.info

Дмитро Гордон і його дружина ідуть зі «112 Україна» через Медведчука

Дмитро Гордон і його дружина ідуть зі «112 Україна» через Медведчука

Журналістське подружжя Дмитро Гордон і Олеся Бацман припиняють співпрацю з каналом «112 Україна», на якому вели авторські програми «Гордон» і «Бацман».

Про це інформує detector.media.

За їхніми словами, вони не хочуть більше з’являтися на каналі, на якому кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук і його соратники пропагують ідеї «руского міра». Дмитро Гордон і Олеся Бацман ідуть з каналу «112 Україна» через Віктора Медведчука

Про своє рішення Дмитро Гордон і Олеся Бацман оголосили в прямому ефірі каналу «112 Україна» 16 травня.

Дмитро Гордон, який був гостем програми «Вечірній прайм», нагадав, що у 2017 році гендиректор телеканалу «112 Україна» Єгор Бенкендорф і тодішній генпродюсер Сергій Логунов запросили його виходити на каналі «112 Україна».

«Вони мене переконали, що це дуже цікаво, що це прекрасний канал, що буде повна свобода слова, буде чудово. Рейтинг у мене був дуже великий, уже тоді було видно. Усі ці роки я по четвергах виходив у вас у гостях (у «Вечірньому праймі». – ДМ), а по суботах і неділях виходили мої авторські програми («Гордон». – ДМ). Я ніколи не працював на 112-му каналі і свої телевізійні програми завжди знімав безкоштовно. Я не заробляв грошей, між нами не було грошей, це була любов обопільна», – розповів Дмитро Гордон про умови співпраці з каналом.

За його словами, він насторожено поставився до інформації, що новим власником «112 Україна» став один з лідерів партії «Опозиційна платформа – За життя», кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук (офіційно каналами «112 Україна» і NewsOne володіє соратник Віктора Медведчука, народний депутат Тарас Козак).

«Коли, за чутками, 112 канал купив Віктор Медведчук, я поставився до цього насторожено, але продовжив виходити на каналі, висловлюючи свою точку зору за повної свободи слова. Я хочу сказати, що ніколи ніхто на 112-му каналі не казав мені, що я повинен говорити і що я не повинен говорити», – сказав пан Гордон.

Але останнім часом на каналах «112 Україна» і NewsOne сталися зміни, зауважив він.

«Віктора Медведчука дуже багато. Багато людей, які, як і він, пропагують ідеї «русского мира», ідеї, близькі Путіну, ідеї, які мені абсолютно чужі. Я є патріотом своєї країни, я люблю свою країну, я не люблю російське керівництво, не люблю тих, хто пропагує ідеї «русского мира», як це робить Медведчук. У мене немає до нього особистих претензій, я з ним не знайомий, я його бачив тричі в житті. Але мені дуже погано від того, що я виходжу на каналі, де Віктор Медведчук та інші люди пропагують «русский мир». Й останнім часом до мене все частіше підходять люди і кажуть: «Вам не соромно? Чи ви – людина Медведчука?» А я ніколи не був людиною Медведчука і мені дійсно соромно. Тому я прийняв важке для себе рішення: я більше не буду виходити на 112-му каналі ніколи і на каналі NewsOne ні гостем, ні ведучим. Сьогодні (учора – ред.) останній мій ефір», – сказав Дмитро Гордон.

Він подякував Сергію Логунову, Єгору Бенкендорфу, ведучим «Вечірнього прайму» і «прекрасному творчому професійному» колективу «112 Україна» за співпрацю.

«Я буду й далі висловлювати свою точку зору на своїх ютуб-каналах. Але я не вважаю для себе можливим з’являтися на каналі, де Віктор Медведчук і його соратники несуть ворожі Україні ідеї «русского мира», – сказав він.

На сподівання ведучих, що він із часом передумає і знову прийде до студії каналу, Дмитро Гордон сказав: «Коли буде новий власник».

Схожу заяву зробила й Олеся Бацман наприкінці прямого ефіру авторської програми «Бацман», яка вийшла після «Вечірнього прайму».

«Сьогоднішній ефір програми «Бацман» останній на 112-му каналі. Програма «Бацман» більше не буде виходити на 112-му. Річ у тім, що останнім часом Віктора Медведчука і тієї ідеології, кремлівської ідеології, яку він пропагує, стало занадто багато на каналі. І я не бачу для себе можливості продовжувати бути, продовжувати виходити на 112-му каналі. Подробиці причин уходу ви зможете прочитати на моєму Фейсбуці і сайті «Гордон», – сказала Олеся Бацман.

Вона також подякувала всій творчій команді «112 Україна», з якою майже два роки створювала програму, а також глядачам, завдяки яким програма мала високі рейтинги. І додала, що не зникає з екранів, а продовжить випускати свої програми на своєму ютуб-каналі.

Після програми «Бацман» в ефір вийшов випуск новин, по завершенні яких із відбивкою «Важливе» – піар-сюжет про Віктора Медведчука, який планує й далі працювати над «звільненням українських громадян» (з полону) і «встановленням миру в Україні».

Нагадаємо, офіційно власником «112 Україна» є львів’янин, близький соратник Віктора Медведчука Тарас Козак. Сьогодні він народний депутат, член фракції «Опозиційний блок». Козак двічі був депутатом Львівської обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.