дивись.info

Весняний призов: понад 450 львівських юнаків одягнули солдатські однострої

Весняний призов: понад 450 львівських юнаків одягнули солдатські однострої
Фото з допису Олександра Тіщенка.

Планове завдання з призову на строкову військову службу виконується, згідно з встановленими часовими термінами. Робота ведеться планово – оповіщаються призовники, вони прибувають на дільниці, збірні пункти та відбуваються безпосередні відправки до війська.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив керівника Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

«Хочу наголосити на тому, що на сьогоднішній день багато призовників приходять до районних військових комісаріатів, не чекаючи повістки. Тут хочу подякувати їхнім батькам за правильне патріотичне виховання своїх синів. Здебільшого юнаки хочуть служити в елітних військах. Тобто у десантно-штурмових військах, Національній гвардії України та Державній прикордонній службі Україні. Одразу відповім, що набір в такі військові частини триває і досі – бажаючим потрібно звернутися до районного військового комісаріату», – написав Тіщенко.

Він зазначив, що призов на строкову військову службу триватиме до 30 червня. Загалом понад 870 юнаків з Львівщини поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань під час призовної кампанії «Весна-2019».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.