дивись.info

На Львівщині відбудеться проща, присвячена 75-річчю смерті покровителя священиків

На Львівщині відбудеться проща, присвячена 75-річчю смерті покровителя священиків

У середу, 22 травня, відбудеться щорічна проща духовенства Української Греко-Католицької Церкви до Перемишлян, що на Львівщини.

Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) запрошує всіх священиків, дияконів, семінаристів взяти участь у паломництві разом із Синодом єпископів УГКЦ, а також вшанувати пам’ять блаженного священномученика Омеляна Ковча, який душпастирював у цьому місті. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Цього року вся Україна і наша церква урочисто згадує 75-ті роковини мученицької смерті блаженного священномученика Омеляна Ковча, який знаний на весь світ як парох Майданека. Десять років тому блаженніший Любомир проголосив цього славного душпастиря – героя душпастирського служіння нашої церкви – покровителем душпастирів УГКЦ. Цього року відбудеться ювілейна проща нашого духовенства до містечка Перемишляни, що на Львівщині, – до того міста, де служив о. Омелян Ковч», – зазначив духовний лідер греко-католиків.

«Закликаю усіх вас у цей день бути разом, бути в Перемишлянах, щоб на прикладі цього великого душпастиря обновити ревність нашого служіння в сучасних обставинах життя, народу й держави. Щиро сподіваюся, що ви долучитеся до цього паломництва і повернетеся додому оновлені у своєму дарі Христового священства, а також силою і благодаттю Святого Духа. А всім тим, які готові підтримати наших священиків у їхній духовні мандрівці, складаю подяку», – підсумував глава УГКЦ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.