дивись.info

Понад 400 книжкових видань подано на конкурс «Кращі книги Львівщини»

Понад 400 книжкових видань подано на конкурс «Кращі книги Львівщини»

Сьогодні, 22 травня, у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука відбулось представлення книжкових видань, які подали видавництва Львівської області на конкурс «Кращі книги Львівщини».

Про це повідомили в ЛОДА.

Впродовж тижня члени громадської ради з питань книговидання при департаменті внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації будуть ознайомлюватись із представленими виданнями та відбирати примірники для закупівлі. Вже другий рік поспіль у визначенні переліку видань що будуть закуплені в рамках конкурсу «Кращі книги Львівщини» громадськість області має можливість виявити свої преференції – проголосувавши за обрання книги.

Книги будуть представлені для широкої громадськості до 29 травня у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука  з 10.00 до 18.00 год. за адресою: м. Львів, площа Ринок, 9.

Закуплені книги передадуть для потреб громадських організацій, зокрема волонтерських, які регулярно надають допомогу військовим і цивільним особам у зоні АТО, в госпіталі для поранених військовослужбовців, бібліотекам Львівської і східних областей України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.