дивись.info

Бойовики не пропускають школярів, які їдуть складати ЗНО на підконтрольну Україні Донеччину

Бойовики не пропускають школярів, які їдуть складати ЗНО на підконтрольну Україні Донеччину

Бойовики на блокпостах не пропускають школярів, які зареєструвалися для складання ЗНО на підконтрольній Україні території Донецької області.

Про це інформує Вчасно.

Сьогодні в Україні проходить ЗНО з української мови. На підконтрольній українській владі частині Донецької області іспит мали складали 678 абітурієнти з ОРДО. Однак деяких школярів бойовики відмовляються пропускати через свої КПВВ. Про це на своїй сторінці повідомив заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз.

«Зараз реєструються телефонні звернення з інформацією про те, що вчора на Гнутово, сьогодні на Оленівці бойовики припинили пропускати дітей, які сьогодні мали складати ЗНО. Батьки стверджують, що вони бачили на блокпостах терористів списки з особливими помітками, згідно з якими, їхніх дітей не пропустили на підконтрольну Україні територію», — написав Стокоз.

Він зазначив, що для дітей, які не мають змоги скласти іспити ЗНО з причини блокування, буде організована додаткова сесія.

«Терміни проведення додаткової сесії не вказую, вони будуть доведені до зацікавлених осіб в інший спосіб, аби денеерівські посіпаки не скористалися цією інформацією», — підкреслив Ігор Стокоз.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.