дивись.info

Посадовці ЛМР, яких облили фарбою, скерували заяви до поліції

Посадовці ЛМР, яких облили фарбою, скерували заяви до поліції

Заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків та в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко, яких сьогодні вранці облили невідомою рідиною під час засідання виконавчого комітету, скерували заяви до Національної поліції.

У ЛМР повідомили, що окрему заяву готує також міськрада, і має намір скерувати її до відповідних правоохоронних органів.

«Нам двічі цього тижня не дали можливості провести засідання міської ради — сесії та виконавчого комітету. Сьогодні відбувся неприємний інцидент, коли на голови нашим колегам вилили по склянці невідомої речовини. Колеги звернулися із заявами про вчинення таких дій щодо них до Національної поліції. Ми також готуємо відповідну заяву. Швидш за все, подамо її в понеділок. Вимагатимемо в правоохоронних органів діяти в межах чинного законодавства», — розповіла директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Вона також підкреслила, що через такі дії активістів невирішеним залишається бюджетне питання. Також у порядку денному засідань виконавчого комітету та сесії була доволі велика кількість питань, які потребували швидкого вирішення.

Нагадаємо, активісти, які вчора заблокували роботу сесії Львівської міської ради, сьогодні увірвались до малої сесійної зали, де зазвичай відбуваються засідання виконкому, та не дали змоги його проводити. На адресу посадовців лунали погрози та образи. Відтак, заступника міського голови Львова з фінансово-економічних питань, головуючого на засіданні виконавчого комітету Геннадія Васьківа, а також в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка облили невідомою рідиною, ймовірно — фарбою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.