дивись.info

На Львівщині стартувало свято сім’ї «Буде родина-буде Україна!»

На Львівщині стартувало свято сім’ї «Буде родина-буде Україна!»
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 26 травня, на Львівщині вже вчетверте відбувається свято сім’ї. Захід проводять в межах відзначення Міжнародного дня сім’ї під гаслом «Буде родина-буде Україна!».

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Учасників свята привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю усіх присутніх, адже сьогодні ми відзначаємо також і Міжнародний день сім’ї. Кожен з вас – це своя історія успіху, кожен з вас – це маленька країна, яка будує нашу велику Україну. Особливо це важливо упродовж останніх років, коли надзвичайно актуальним є внесок кожного у майбутнє нашої країни. Адже від кожного з нас залежить в якій країні будемо жити, від кожного з нас залежить, яких дітей ми виховаємо і наскільки вони будуть успішними. І сьогодні дуже важливо відчувати відповідальність цього дня. Чужих дітей не буває. Ті цінності, які сповідує наша країна, мистецькі, цінності української мови, церкви, любові до української землі ми передаємо нашим дітям та онукам. Дякую організаторам і тим родинам, які сьогодні присутні тут, а також тим родинам, про які ми сьогодні будемо говорити, адже саме ви є хорошим прикладом того, як найвищі цінності сім’ї та дитини потрібно будувати тут в Україні. Адже ми – сильна українська нація, потужна нація за своїм корінням та історією, зі своїми воїнами, героями, вченими, митцями, інженерами.  Свято сім’ї – це не свято одного дня, а це щоденна турбота про свою сім’ю та родину»,- зазначив Ростислав Замлинський.

фото Оксани Бабенко

Мета заходу – пропагувати українські, традиційні, християнські сімейні цінності та популяризувати здоровий спосіб життя через духовні відносини, сімейні спортивні змагання, творчі дитячі виступи.

Відтак, в межах заходу відбулась святкова хода до площі біля пам’ятника Івану Франку. Опісля – концерт за участю родинних і дитячих колективів, а також відомих виконавців. У програмі свята: святкова молитва, цікаві дитячі забави, спортивні показові змагання, різноманітні майстер-класи, ярмарок.

Також цьогоріч  у межах фестивалю запрезентували  фотопроект «Чорнобривці. Уквітчані долею». Це проект про успішні львівські родини, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання «Мати-героїня».

Організатори заходу – ГО «Українська молодь – Христові», ХЄЦ «Гефсиманія» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, СПГО«Майбутні батьки України», Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.