дивись.info

У Європарламенті оголосили результати виборів

У Європарламенті оголосили результати виборів

У Європейському парламенті, після закриття усіх виборчих дільниць у країнах Євросоюзу оголосили остаточний розклад сил на найближчі п’ять років у результаті виборів, які відбулися в неділю, 26 травня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт ЄП.

З 751 місця в Європарламенті найбільшу кількість, 178 місць, отримала Європейська народна партія (EPP), на другому місці Прогресивний альянс соціалістів і демократів (S&D) – 152 місця, на третьому – Альянс лібералів і демократів для Європи (ALDE&R) зі 108 мандатами.

Далі місця розподілилися так: Група зелених/Європейський вільний альянс (Greens/EFA ) – 67 місць; Група європейських консерваторів і реформістів (ECR) – 61; Конфедеративна група Європейських об’єднаних лівих і Нордичних зелених лівих (GUE/NGL) – 39; Європа свободи і прямої демократії (EFDD) – 53; Група Європи націй і свободи (ENF) – 55; депутати, що не приєдналися до інших політсил – 7 місць.

Крім того, в прес-службі Європарламенту відзначили рекордну за останні 20 років явку на виборах в Європейський парламент – у 27 країнах ЄС без Великої Британії вона становила близько 51 відсотка, а разом із даними щодо явки в Сполученому Королівстві загальний показник становитиме від 49 до 52 відсотків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.