дивись.info

Відомого російського коміка, який підтримує Зеленського, внесли у базу «Миротворця»

Відомого російського коміка, який підтримує Зеленського, внесли у базу «Миротворця»

Російського актора Михайла Галустяна внесли в базу українського сайту «Миротворець».

Його дані з’явилися в розділі «Чистилище» вчора, 27 травня, повідомляє Укрінформ.

«Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України. Участь у спробах легалізації анексії АР Крим. Незаконна комерційна діяльність в анексованому Криму», – йдеться в повідомленні про причини внесення Галустяна в базу сайту.

Повідомляється також, що з травня 2016 року Галустян входить до головного штабу військово-патріотичного руху «Юнармія».

«В ході президентських виборів 2018 року увійшов до складу руху Putin Team, який виступав на підтримку Володимира Путіна, і ініціативної групи, яка висунула кандидатуру політика», – зазначає «Миротворець».

У повідомленні також підкреслюється, що центр «Миротворець» «просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

За даними ЗМІ, 13 травня Галустян приїхав до Криму на зйомки дитячого фільму.

Нагадаємо, Михайло Галустян разом із чинним президентом України Володимиром Зеленським брали участь в українському гумор-шоу “Розсміши коміка”. А також, Галустян у соцмережі емоційно привітав Зеленського із перемогою на українських виборах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.