дивись.info

Школярі у Львові більше не можуть їздити безкоштовно у маршрутках

Школярі у Львові більше не можуть їздити безкоштовно у маршрутках

На час літніх канікул учні шкіл у повному обсязі оплачують за проїзд в маршрутках, право пільгового проїзду залишається за дітьми з багатодітних сімей.

Про це повідомили в ЛМР.

Згідно з чинною ухвалою сесії Львівської міської ради, на час літніх канікул для учнів шкіл призупиняється право пільгового (безкоштовного) проїзду в автобусних маршрутах загального користування. Тобто під час літніх канікул учні в повному обсязі оплачують за проїзд у маршрутках. Однак право пільгового проїзду залишається за дітьми з багатодітних сімей. Водночас, як нагадують в управлінні транспорту ЛМР, право пільгового проїзду для учнів упродовж цілого року діє в електротранспорті Львова.

«Відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, учні шкіл мають право пільгового (безкоштовного) проїзду на автобусних маршрутах загального користування під час начального періоду, за винятком літніх канікул. Під час літніх канікул учні повинні в повному обсязі оплачувати за проїзд», — нагадав в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

За його словами, право пільгового проїзду для учнів протягом цілого року діє в електротранспорті м. Львова. Також право пільгового проїзду в усьому громадському транспорті мають діти з багатодітних сімей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.