дивись.info

Стали відомі імена загиблих гірників на шахті ДП «Львіввугілля»

Стали відомі імена загиблих гірників на шахті ДП «Львіввугілля»
Фото ілюстративне.

Сьогодні, 29 травня, під час обвалу породи на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» загинули 22-річний Михайло Туркало та 48-річний Михайло Павлик.

Про це повідомили в ЛОДА.

У Михайла Павлика залишилося троє дітей.

Всього в шахті знаходиться 69 гірників (на аварійній ділянці – 21 гірник). Шахта працює в штатному режимі.

Натомість у ДП «Львіввугілля» повідомили, що 28 травня, в 4-ту зміну, о 03 год. 04 хв. на 181 бортовому штреку пласта «Сокальський», в районі сполучення з лавою №181, стався обвал порід покрівлі, яким було захоплено двоє працівників дільниці з видобутку вугілля №1.

На шахту прибули два відділення оперативного взводу, лікарі реанімаційно-протишокової групи (РПГ) та командний склад Львівсько-Волинського ВГРЗ. Відділення оперативного взводу та РПГ опустилися в шахту та направилися на місце нещасного випадку.

Під час рятувальної операції гірника підземного Михайла Турка та гірника з ремонту гірничих виробок Михайла Павлика звільнили з-під завалу без ознак життя.

Гірник підземний дільниці з видобутку вугілля №1 Турко Михайло Ярославович 1997 р.н., неодружений, загальний стаж роботи і стаж роботи за професією (посадою) – 9 місяців.Гірник з ремонту гірничих виробок дільниці з видобутку вугілля №1 Павлик Михайло Петрович 1971 р.н., одружений, троє неповнолітніх дітей, загальний стаж роботи – 18 років 6 місяців, за професією (посадою) – 10 років 6 місяців.З метою розслідування причин та обставин нещасного випадку ГУ Держпраці у Львівській області створює комісію з спеціального розслідування відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2012 року № 1232.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.