дивись.info

У Зеленського показали цензуровану стенограму, – Ляшко і Парубій

У Зеленського показали цензуровану стенограму, – Ляшко і Парубій

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко та спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявляють, що Адміністрація Президента оприлюднила цензуровану стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського з головами фракцій.

Про це вони сказали на засіданні парламенту 31 травня, передає УП.

«Учора Адміністрація президента нарешті оприлюднила стенограму зустрічі президента Зеленського з лідерами парламентських фракцій. Я уважно ознайомився з цією стенограмою і стверджую, що ця стенограма оприлюднена в цензурованому вигляді», – заявив Ляшко.

Він відзначив, що вирізали зокрема його розмову про те, що якщо «Зеленський порушуватиме закон, то його, як Піночета, доганятимуть усе життя».

«У цій стенограмі цього уривка немає. Я звертаюсь до президента Зеленського – ви розказували про прозорість. Якщо ви такий прихильник прозорості, то для чого запроваджуєте цензуру?» – сказав Ляшко і вимагав оприлюднити повне відео зустрічі з лідерами фракцій і повну стенограму.

«Бо я пам’ятаю, про що говорили, то у виступі голови парламенту теж вирізані деякі частини», – підсумував Ляшко.

Про те, що оприлюднена стенограма цензурована, заявив і Парубій.

«Хочу підтвердити, що справді у стенограмі є деякі перекручення тексту, вилучені деякі речення. Але навіть з тими змінами, кожен хто прочитав стенограму, може підтвердити чітко і відповідально, що ніякої домовленості про закриті списки на нараді не було досягнуто. Жодної. І те, що було заявлено про домовленість з головами фракцій про відкриті списки – це відверта неправда», – заявив Парубій.

Він додав, що «дуже прикро, коли починається президентство з антиконституційних указів і з неправди».

«І це може прочитати будь-яка людина. Більшість фракцій виступали за відкриті списки і не давали підтвердження на ідею Богдана (Андрій Богдан, голова АП – ред.) про те, що необхідно зробити закриті списки», – сказав Парубій.

Він також додав, що сама призначення Богдана усупереч закону про люстрацію «для всіх, хто від Майдану і до сьогодні боровся за зміни в країни, є просто ляпасом в обличчя».

Нагадаємо,  30 травня Адміністрація Президента опублікувала стенограму зустрічі Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.