дивись.info

Шахтарям ДП «Львіввугілля» боргують 280 мільйонів гривень

Шахтарям ДП «Львіввугілля» боргують 280 мільйонів гривень
Фото з архіву.

На сьогодні заборгованість з зарплати перед працівникам ДП «Львіввугілля» сягає понад 280 мільйонів гривень.

Про це йшлося під час спільної наради шахтарських профспілок, в якій взяли участь міський голова Червонограда Андрія Залівського, т.в.о. генерального директора Олег Акімов та директори шахт, інформують в ДП «Львіввугілля».

Через заборгованість із зарплати колективи шахт на межі соціального вибуху. Гірники готові гуртуватися для проведення акцій протесту у найрадикальніших формах і у Києві та на місцях.

Ситуація така: ринок збуту вугілля на енергетику повністю відсутній з кінця квітня. 7000 тонн концентрату зберігається на збагачувальній фабриці ПАТ «ЛВК», понад 70 000 тонн – на аварійних складах шахт; заборгованість оператора вугільного ринку ДП «Держвуглепостач» перед держпідприємством за відвантажене у попередні періоди вугілля – 186 млн грн; на сьогодні працівникам ДП «Львіввугілля» заборгованість із зарплати сягає понад 280 млн грн.

«5 червня на засіданні Кабінету Міністрів України має бути розглянуте питання виділення коштів на погашення заборгованості із зарплати працівникам державних шахт. Це крайня межа, за якою терпіння шахтарів готове луснути. Тому учасники підтримали звернення профспілок до високопосадовців держави – якщо не буде виплачена зарплата за березень-квітень 2019 року та Державному підприємству «Львіввугілля» не відкриють збут вугілля на енергетику – розпочати акцію протесту», – йдеться у повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.