дивись.info

Зеленський вимагає від Баканова за два тижні відзвітувати про роботу СБУ

Зеленський вимагає від Баканова за два тижні відзвітувати про роботу СБУ

Президент України Володимир Зеленський наголошує на важливості боротьби з контрабандою та вимагає від СБУ упродовж двох тижнів продемонструвати перші результати роботи.

Про це глава держави заявив під час зустрічі з тимчасовим виконувачем обов’язків голови Служби безпеки України Іваном Бакановим, повідомляє Укрінформ.

«Ми зараз говоримо не про наші особисті взаємини, а про дуже серйозну відповідальність перед народом України. Ти – виконувач обов’язків голови СБУ. Я дуже хочу, щоб не тільки я поважав тебе як товариша, а щоб тебе поважав народ України. У нас дуже мало часу, щоб провести перезавантаження СБУ. Нам потрібні реальні кримінальні справи. Треба розібратися з контрабандою», – зазначив Президент.

Зеленський також наголосив, що працівники СБУ повинні довести, що вони не лише фахівці, а й порядні люди. Тому важливо, щоб вони працювали на Україну – незалежно від прізвища Президента.

«Є великий запит на справедливість. Ми маємо показати суспільству, що СБУ справді працює. Хочеться, щоб увесь світ бачив, що ми почали з чистого аркуша будувати Україну», – зауважив глава держави.

Зі свого боку, Баканов зазначив, що контрабанда й тіньова економіка, які знекровлюють країну, повинні бути подолані.

«СБУ зробить усе можливе для того, щоб виконати ваші доручення якомога швидше», – зазначив т. в. о. голови СБУ.

Він наголосив, що прагнутиме культивувати у Службі безпеки людські цінності.

«Ми завжди казали один одному правду, не давали казати неправду іншим. Ми ніколи не крали, не давали красти іншим і завжди залишалися людьми. Мені здається, що пріоритетом роботи СБУ мають бути такі цінності. За будь-яких обставин ми маємо залишатися людьми», – підкреслив Баканов.

Нагадаємо, що 22 травня Президент Володимир Зеленський призначив Івана Баканова першим заступником голови Служби безпеки України – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.