дивись.info

Олена Зеленська приїхала до українських військових, які проходять реабілітацію у шпиталі в Брюсселі

Олена Зеленська приїхала до українських військових, які проходять реабілітацію у шпиталі в Брюсселі

Дружина президента Олена Зеленська відвідала українських військових, які у Брюсселі проходять реабілітацію внаслідок кульових поранень.

Про це повідомила Адміністрація президента.

Зеленська відвідала місцевий шпиталь імені королеви Астрід і передала українським військовим вітання від президента України.

“У вас позитивний настрій. Мені здається, що це найголовніше для одужання. Володимир переказує вам вітання. Він не зміг сьогодні приїхати. Вчора ми підписували листівки – написали від душі. Ми всі вас цінуємо та чекаємо”, – сказала дружина президента.

Також Зеленська, у супроводі директора шпиталю полковника Воутера Ветса, оглянула приміщення та відзначила важливість покращення рівня реабілітації військових в Україні до стандартів іноземних закладів.

Зазначається, що реабілітацію у шпиталі проходять майор Дмитро Кучеря, молодший сержант Євгеній Пасічник та старший солдат Антон Матвійчук внаслідок кульових поранень під час бойових дій на Донбасі.

Також повідомляється, що лікування українців фінансує бельгійська сторона. Натомість тамтешні лікарі отримують досвід роботи з вогнепальними пораненнями.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.