Під наглядом: у Львівській мерії показали кабінети, в яких чиновники зустрічатимуться з мешканцями

DSC09330

Відтепер зустрічі з мешканцями в мерії відбуватимуться у спеціально обладнаних кабінетах з аудіо та відеозаписом. Таке рішення прийняв виконком ЛМР. Наразі у Ратуші визначили сім кабінетів де можуть відбуватися зустрічі.    

Відтепер зустрічі з мешканцями в мерії відбуватимуться у спеціально обладнаних кабінетах з аудіо та відеозаписом. Таке рішення прийняв виконком ЛМР. Наразі у Ратуші визначили сім кабінетів, де можуть відбуватися зустрічі.    

«Робота з відвідувачами чи громадськістю повинна регулюватися чинним законодавством. Є порядок, який регулює особисті прийоми громадян керівниками виконавчих органів, є впорядковані дні, чітко визначені години, де посадовці чекають відвідувачів, і за попереднім записом ведеться прийом та вирішується питання. Також є відвідувачі, які не є на особистих прийомах, але можуть зустрічатися з посадовцями для вирішення різноманітних питань. І саме цим рішенням ми пропонуємо спеціально облаштовані кабінети — визначені приміщення, які належним чином облаштовані, є достатньо місця для відвідувачів, є відповідно створені умови для того, щоби ці зустрічі були максимально комфортними. І ці приміщення обладнані відеоспостереженням та аудіоспостереженням для того, аби була спільна взаємовідповідальність. Щоб це була відповідальність і посадовців, і відвідувачів, які приходять на ці зустрічі», — пояснює директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР  Валентина Бартошик.

Сім кабінетів у Ратуші вже обладнані системами відео- і аудіозапису. Це кабінети: № 108, 116, 202, 228-А, 230, 330, 512. Вони працюватимуть лише в робочий час.

«Ми визначили ті приміщення, які вже готові, та ще готуємо приміщення. Зокрема на 5-му поверсі готуються конференц-холи, які теж дозволять проводити такі зустрічі і також будуть належно облаштовані. На сьогодні це є приміщення на 2 поверсі — великі 3 зали, на 1 поверсі, на 5 поверсі, також на 3-му поверсі. Тому фактично на кожному поверсі є такі приміщення. Бо в робочих кабінетах працівники повинні проводити виключно робочі наради з працівниками для того, щоб забезпечувати робочий процес», — каже Валентина Бартошик.

З її слів, це рішення впорядковує спілкування посадовців з громадянами — зустріч буде відкрита і прозора.

«Якщо є потреба звернутися на прийом до посадовця, то в нас є порядок: люди приходять у ЦНАП, записуються й озвучують свої питання, і треба сказати, що більшість цих питань навіть вирішуються до прийому з посадовцями. Тобто є такі питання, які навіть не потребують прийому. Відтак за результатами консультацій приймається рішення, чи є необхідність йти до посадовця. Якщо є потреба, то відбувається запис на прийом, і людина очікує своєї черги. Є такі випадки, коли саме працівники ініціюють зустрічі і запрошують юридичних або фізичних на прийом. Тоді це відбувається за ініціативою працівника міської ради, який і організовує ці прийоми, приміщення, запрошення, дату, щоб це було зручно і працівникам, і відвідувачам», — каже директорка департаменту.

Запис зустрічей можна буде переглянути чи отримати — він зберігатиметься в мерії, але недовго.

«Ми дали доручення управлінню безпеки міста, щоб вони облаштували відеоспостереження там, де його ще немає. Адже у більшості кімнатах відеоспостереження вже є, і відеозаписи зберігаються на серверах міської ради. Звичайно, термін зберігання відеозапису обмежений  - до місяця. Тож за потреби люди можуть звернутися, і запис можна буде отримати», — каже Валентина Бартошик.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: