дивись.info

У Карпатах з’явилися нові туристичні маршрути

У Карпатах з’явилися нові туристичні маршрути
фото: Українські Карпати - Karpaty.ua

Львівська ОДА, гірська оперативно-рятувальна служба, та відділ туризму та комунікації Славської селищної ради промаркували 3 туристичні пішохідні шляхи.

Про це інформує сайт Славської громади.

Нижня Рожанка – г. Тетерівка

Протяжність маршруту 8 км, перепад висот – 540 м. Найвища вершина – гора Тетерівка (1148, 7) відома своєю історією. Саме тут у 1915 р. точилися бою між Австро-Угорськими та Російськими військами.

Либохора – г. Магура

село Либохора – гора Кичер – урочище Клявз – гора Магура

Протяжність маршрут 18 км, перепад висот – 750 м. Він пролягає через г. Кичер та урочище Клявз. Неподалік в урочищі Розтоки знаходиться могила полковника УПА Михайла Блистіва. Кінцева точка – гора Магура (1362),вершина в Українських Карпатах, у масиві Сколівські Бескиди. Розташована на межі Сколівського району Львівської області та Долинського району Івано-Франківської області.

Славське – Високий Верх – урочище Обнога

Довжина шляху 25 км, перепад висот 640 м. Мандруючи цим шляхом, ви зможете напитись цілющої води з джерела «Писана криниця», помилуватись краєвидами з г. Високий Верх (1242) та г. Чорна Ріпа (1285). З цих вершин відкриваються краєвиди на хребти Сколівських Бескидів і Полонини Боржави, а на сході, якщо придивитись, можна побачити Західні Ґорґани. Завершується маршрут в урочищі Обноги, на кордоні Львівської та Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.