дивись.info

Шахтарі ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу

Шахтарі ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу
Фото з архіву.

150 шахтарів ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу Львів-Рава-Руська через заборгованість із зарплати, яка становить 215 мільйонів гривень.

Про це ІА Дивись.info повідомив територіальної організації ППВПУ Олег Турчин.

«Зараз ми перекриваємо міжнародну трасу Львів-Рава-Руська. Головна вимога – виплата заробітної плати. Нам боргують за половину березня, увесь квітень, травень, а на вулиці вже червень. Водночас наше вугілля взяли, але не заплатили за нього. Нам не дають ринку збуту вугілля. Як це так, коли країна потребує свого вугілля, а ми купуємо в Росії, США і ще бозна-де, а свого вугілля не беремо? Голодного шахтаря змушують до того, щоби він виходив на вулицю. Сім’ї голодні», – сказав профспілковий лідер Олег Турчин.

Сума боргу перед шахтарями ДП «Львіввугілля» становить 215 мільйонів гривень.

«Сьогодні це попередження, акція триватиме протягом дня, а далі буде видно. Нам пообіцяли гроші у п’ятницю, щонайпізніше у понеділок. Грошей досі нема. Пан Насалик разом з Гройсманом продовжують затримувати кошти», – зазначив Олег Турчин.

Він додав, що в акції протесту беруть участь 150 шахтарів. Дорогу перекрили у районі села Смереків.

Нагадаємо, під час приїзду президента Володимира Зеленського до Червонограда шахтарям пообіцяли, що питання коштів буде вирішено протягом 10 днів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.