дивись.info

Сьогодні у Бродах прощаються із загиблим екіпажем гелікоптера Мі-8 (відео)

Сьогодні у Бродах прощаються із загиблим екіпажем гелікоптера Мі-8 (відео)

Сьогодні, 11 червня, у Бродах Львівської області хоронять чотирьох пілотів – Ігоря Мазепу, Владислава Попенка, Василя Романюка та Павла Дацюка, які загинули 29 травня у час нічного тренувального польоту в рамках планових навчань «День-Ніч».

Ігор Ярославович Мазепа народився в 1970 році. Брав участь в АТО, починаючи з 2014 року. Полковник, льотчик 1-го класу, командир 16-ої окремої бригади армійської авіації «Броди». У квітні 2014-го був поранений в зоні АТО, в липні того ж року нагороджений орденом Данила Галицького. У жовтні 2015 був призначений на посаду заступника командира з льотної підготовки 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН у ДР Конго. З 2018 очолював Бродівської бригаду. У нього залишилися дружина і син.

Владислав Валерійович Попенко народився 4 квітня 1995 року у Вінниці. Учасник АТО. Старший лейтенант, льотчик-штурман 16-ої окремої бригади армійської авіації «Броди». З родини військовослужбовців: батько – військовий льотчик, мати – медсестра у військовому госпіталі. У 2017-му закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (бакалавр, спеціальність «Військове управління»), після чого вступив на службу в 16-ту бригаду. У 2018-му виконував польоти на бойовому вертольоті в зоні АТО/ООС. У нього залишилися батьки і молодший брат.

Василь Миронович Романюк народився в 1971 році. Житель міста Броди Львівської області. Капітан, бортовий авіаційний технік-інструктор 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди». Закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. У нього залишилися дружина і двоє дітей.

Павло Юрійович Дацюк народився в 1994 році в селі Гаї Пустомитівського району Львівської області. Старший лейтенант, бортовий авіаційний технік 16-ої окремої бригади армійської авіації «Броди». Закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Відео Вікторії Балицької

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.